tomato tomato

O nás

V roce 2019 jsme dokončili nejmodernější hi-tech produkční skleník na plodovou zeleninu, který díky použití pěstebních světel produkuje na trh zeleninu po 12 měsíců v roce.

Pro efektivní produkci zeleniny využíváme jako zdroj tepla a elektřiny náš kogenerační zdroj, umístěný v průmyslové zóně Kožichovice cca 1 km od skleníku. Proti škůdcům a ochraně rostlin používáme výhradně biologickou ochranu. Pro pěstování je používán organický substrát, který se po ukončení pěstební sezóny kompostuje.

Také shromažďujeme veškerou dešťovou vodu ze skleníku a okolních budov i přebytečnou vodu ze závlahy a znovu ji využíváme pro závlahu rostlin.

Vytvoříme 40 nových celoročních pracovních míst s jednosměnným provozem od pondělí do pátku pro místní obyvatele. Rozhodli jsme se pěstovat pouze ty nejchutnější odrůdy v top-segmentu rajčat a další plodové zeleniny.

Od počátku projektu se soustředíme kromě výstavby a budoucího pěstování i na marketing a jsme hrdí, že se připojíme ke značce Dobré družstvo.

V roce 2020 naše rajčata Oliver získaly ocenění Regionální potravina.

Farma - o nás
Farma - o nás


Projekt výstavby skleníků a dodávky technologie byl podpořen z projektu programu rozvoje venkova. Naše farma byla podpořena v projektu modernizace zemědělského podniku Farma Kožichovice s.r.o., kde byla podpořena investice do sklízení techniky, pěstebních světel a zastínění a další části technologie skleníku. Dále byl v rámci programu podpořena výstavba proti kroupového systému na ovocné sady, jelikož jako farma bychom rádi nabídli i ovoce z našich ploch kolem skleníků, které slouží nejen jako vítaný doplněk produkce, ale také jako biodiverzní pásy pro případné škůdce.

Máme cerifikaci Global G.A.P.

global gap
tomato

Ocenění a certifikace

regionální potravina ZERYA bez pesticidů

Kariéra

Účetní a administrativa

Hledáme na administrativní pozici šikovného a svědomitého pracovníka/ci. Požadujeme orientaci v účetní problematice, znalost účetního programu POHODA výhodou. Pracovní doba 7-15, příspěvky na stravování, školení atp. Nástupní plat od 26.000,- Kč + osobní ohodnocení. V případě zájmu posílejte životopis na kariera@farma-kozichovice.cz první kolo pohovorů proběhne na konci července.

Operátor skleníku

V případě zájmu o pracovní pozici operátora skleníku v naší společnosti nám prosím zašlete životopis, nebo základní údaje a kontakt na Vaši osobu. V případě otevřené pozice Vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Na chuti nám záleží...

Denně kontrolujeme kvalitu rajčat a sklízíme plody v plné zralosti. Díky tomu můžete zakoupit naše rajčátka v nejvyšší možné kvalitě. V roce 2020 jsme získali ocenění Regionální potravina.